نام كاربري
رمز عبور
آيا رمز عبور خود را فراموش كرده ايد؟
درخواست عضويت
 
     پایگاه اطلاع رسانی
صفحه اصلي
درخواست عضويت
ارتباطات
آرشیو اخبار
قوانين و مقررات
بازدید کنندگان
معرفي سايت
  
 

Own3d         Own3d         Own3d         Own3d         Own3d         Own3d         Own3d        

نام شركت
آيا شركت شعبه  مركزي است؟
شعبه مركزي
نام شعبه مركزي
زمينه هاي فعاليت شركت

بنادر  مورد فعاليت شركت

نام و نام خانوادگي
سمت
شماره تماس
نشاني پست الكترونيكي
قانون شماره 1) رعايت تمامي قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران در استفاده از اين سايت الزامي مي‌باشد.
قانون شماره 2) کليه حقوق مادي و معنوي پايگاه الکترونيکي مخاطبان (اين سايت) متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی مي‌باشد. رعایت قانون کپی رایت ، نام پدید آورنده/گرد آورنده/منتشر کننده الزامي است. هرگونه بهره‌برداري و استفاده غير مجاز از اطلاعات اين سايت بدون كسب اجازه و ذكر نام مأخذ، غير مجاز مي‌باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف از مراكز قانوني قابل پيگيري خواهد بود.
قانون شماره 3) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به پايگاه الکترونيکي مخاطبان سازمان بنادر و کشتيراني قطع خواهد شد.
قانون شماره 4) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در محيط‌هاي گفتگو (آخرين اخبار، تالار گفتگو، انجمن‌ها و ...) پايگاه الکترونيکي مخاطبان سازمان بنادر و کشتيراني از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به پايگاه الکترونيکي مخاطبان سازمان بنادر و دریانوردی قطع خواهد شد.
قانون شماره 5) در صورتي که مايل به ارسال خبر در قسمت " آخرين اخبار مخاطبان، انجمن‌هاي تخصصي و..." هستيد حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد. ارسال نوشته های کذب و دروغ ممنوع است. مسئولیت نوشته های ارسالی بر عهده کاربر ارسال کننده میباشد.
قانون شماره 6) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات در انجمن‌هاي تخصصي و يا در قسمت انتقادات و پيشنهادات و طرح شکايات از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد.
قانون شماره 7) در هنگام طرح سوالات خود در انجمن‌هاي تخصصي آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک ارسال خودداري فرماييد .
قانون شماره 8) رعایت حریم خصوصی افراد ، و عدم اهانت به اقوام ، ملیتها ، کاربران و شخصیت های مذهبی ، سیاسی ، ادبی هنری بطور کلی ارائه اطلاعات خصوصی و انتشار موارد مربوط به حریم شخصی و خصوصی افراد ممنوع میباشد.
قانون شماره 9) عدم استفاده تجاری از امکانات پايگاه الکترونيکي مخاطبان سازمان بنادر و دریانوردی الزامي است.

موافقم.
متن مقابل را وارد نمایید

 
تماس با ما   |   صفحه اصلي   |   نقشه سايت

© 2008 by PMO Customer Information Center. All rights reserved.